Uczniowie - wolontariusze prezentują się do zdjęcia podczas akcji pomocy uchodźcom z Ukrainy.

W ubiegłym tygodniu, podczas wywiadówek, odbył się w naszej szkole kiermasz słodkości przygotowany przez uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu "SERCE", który zakończył się wielkim sukcesem. Wszystkie wypieki rozeszły się w ciągu niespełna trzech godzin. Pragniemy skierować ogromne podziękowania Rodzicom, Uczniom oraz Nauczycielom za wsparcie szkolnej akcji charytatywnej "Pomoc dla uczniów naszej szkoły z Ukrainy". Z radością ogłaszamy, że kwota, którą możemy przekazać potrzebującym dzieciom jako dar od naszej społeczności szkolnej, to 2109,63 zł. Życzymy Wszystkim, aby dobro, którym obdarzyliście innych, wróciło do Was wielokrotnie.

Wdzięczni opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu SERCE
Gabriela Pioch, Agnieszka Szmit