Trójka uczniów, którzy wzięli udział w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Nursery Rhymes" prezentuje się do zdjęcia trzymając dyplomy i nagrody.

Wzięliśmy udział w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim "Nursery Rhymes" organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 5 w Kartuzach. Konkurs miał na celu rozwijanie zainteresowań uczniów, rozbudzanie u młodych osób zainteresowania językiem obcym oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności wykorzystania techniki słowa i dramy. Do konkursu przystąpiło ponad 40 uczniów z 10 szkół naszego powiatu. Zosia Klasa z klasy 2c zdobyła II miejsce w kategorii wiekowej klas 2 - 3. Olga Wolańska oraz Szymon Miarka wystąpili w kategorii klas 4 - 6. Wszystkim gratulujemy pięknych występów oraz życzymy dalszych sukcesów!