Drużyna naszej szkoły wraz z trenerem prezentuje się do zdjęcia stojąc w bramce.

Dnia 12 maja w Kartuzach odbył się gminny turniej piłki nożnej. Do tych zawodów zgłosiło się 8 drużyn, a mianowicie: SP Kiełpino, SP Mirachowo, ZKIW Dzierżążno, ZKIW Brodnica Górna, SP Nr 1 Kartuzy, Katolicka SP, SP Staniszewo i nasza szkoła. Rozegraliśmy turniej z podziałem na grupy. W naszej grupie znalazły się zespoły z następujących szkół: SP Mirachowo, SP Staniszewo, SP Nr 5 Kartuzy. Po rywalizacji grupowej zajęliśmy 1 miejsce i awansowaliśmy do półfinałów, w których wygraliśmy z SP Nr 1 Kartuzy 3:0. Następnie rozegraliśmy mecz finałowy z SP Nr 5 Kartuzy, który wygraliśmy 2:1 zajmując 1 miejsce w gminie Kartuzy i awansując do rozgrywek powiatowych w Stężycy. Oto wyniki naszych spotkań grupowych:

• SP Nr 2 Kartuzy - SP Mirachowo 3:0
  • SP Nr 2 Kartuzy - SP Staniszewo 6:0
  • SP Nr 2 Kartuzy - SP Nr 5 Kartuzy 5:0

Oto skład naszej drużyny: Dawid Lipski, Kacper Plichta, Niko Nieleszczuk, Krzysztof Drewing, Kamil Flisikowski, Eryk Formella, Konrad Reszka, Krystian Wróbel, Jakub Pioch. Gratulacje!