Dzieci z oddziału przedszkolnego (3 latki) wraz z wychowawczynią i Panią policjantką stoją przed Komendą Policji w Kartuzach.

1 czerwca obchodzimy Miedzynarodwy Dzień Dziecka, nasze 3-latki obchodzily go w tym roku bardzo intensywnie. Po śniadanku odwiedził nas wesoły i bardzo silny gość AMSIK, następnie wykonaliśmy swoje mięciutkie gniotki. Wychowawczynie bardzo kochają swoje smyki i dlatego każdy z nich otrzymał mały prezencik. Szkoła również nie zapomniała o najmłodszych i każdemu z nich dała pysznego loda. Potem nadszedł czas na trochę ruchu przy muzyce, co nasze 3-latki uwielbiają. Słodkości nigdy za wiele, zwłaszcza w tak wyjątkowym dniu dlatego też Pan Karol Nowakowski przyszedł do nas i każdemu własnoręcznie ukręcił watę cukrową. Na koniec wyruszyliśmy na Komendę Powiatową Policji gdzie również czekało na nas mnóstwo atrakcji. To był intensywny, wesoły i bardzo słodki Dzień Dziecka.