Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 latki) stoją wokół chusty animacyjnej.

Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, na którą czekają wszystkie dzieci – czterolatki i pięciolatki z naszych oddziałów przedszkolnych również czekały na ten dzień. Atrakcji i niespodzianek tego dnia nie było końca. Staraliśmy się jak to tylko możliwe, aby naszym dzieciom umilić czas. Odwiedził nas gość specjalny - AMSIK, pojawiły się zabawy ruchowe, sportowe i muzyczne, a także nie mogło zabraknąć słodkości – lody i wata cukrowa to coś co dzieci uwielbiają. Przedszkolaki bawiły się świetnie, z ich twarzy nie schodził uśmiech, a cały dzień dostarczył wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Dzieci otrzymały również małe upominki. W ramach Dnia Otwartego dzieci wybrały się również do Komedy Policji w Kartuzach.