1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy na wesoło i na sportowo. Pamiętamy zawsze o naszych uczniach i tych młodszych i tych starszych, w tym dniu szczególnie. Klasy 1 - 5 pod opieką wychowawców spędziły czas na zabawie, grach i integracji. Natomiast klasy 6 - 8 rozgrywały zawody sportowe o palmę pierwszeństwa. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali dla dziewczyn rozgrywki w "dwa ognie", a dla chłopców, jak zwykle była piłka nożna. W tym dniu wyniki przedstawiły się następująco:

rozgrywki w "dwa ognie", dziewczęta:

  • klasy 6: 1 miejsce - 6a, 2 miejsce - 6b
  • klasy 7:1 miejsce - 7b, 2 miejsce - 7a, 3 miejsce - 7c, 4 miejsce - 7d
  • klasy 8: 1 miejsce - 8b, 2 miejsce - 8c, 3 miejsce - 8a

turniej piłki nożnej, chłopcy:

  • klasy 6: 1 miejsce - 6a, 2 miejsce - 6b
  • klasy 7:1 miejsce - 7d, 2 miejsce - 7c, 3 miejsce - 7a, 4 miejsce - 7b
  • klasy 8: 1 miejsce - 8ab, 2 miejsce - 8c

Po rozgrywkach był czas na wspólne klasowe spędzanie tego jakże ważnego dnia. Kropkę nad "i" dopełniło rozdanie dyplomów dla najlepszych, uścisk ręki pana wicedyrektora Andrzeja Karczewskiego i pani wicedyrektor Małgorzaty Jaworowskiej. A na osłodę każda klasa na ręce przewodniczącego otrzymała worek słodkości.
Należy dodać, że tradycją naszej szkoły jest w tym dniu delektowanie się lodami, które zapewniła szkoła. Wszyscy tego dnia jesteśmy wygrani, bo to święto wszystkich dzieci a radość, która im towarzyszy jest bezcenna.