Uczniowie z klas 1 grają w minigolfa w Parku Rozrywki Minigolf na Mapie Kaszub.

Uczniowie z klas 1a i 1b wybrali się na wycieczkę do Parku Rozrywki Minigolf na Mapie Kaszub, aby wspólnie spędzić czas, zintegrować się oraz spróbować swoich sił w grze jaką jest "Golf". To miejsce pełne niespodzianek i gwarantowanych emocji.  Dzieci zdobyły wiedzę na  temat  tego sportu oraz poznały zasady gry. Musiały przejść przez 10 tematycznych dołków, z których każdy stanowił odrębne wyzwanie i krok po kroku należało odkrywać tajemnice pięknych Kaszub. Z wielkim zapałem i entuzjazmem uczniowie pokonali wszystkie wyzwania oraz trudności. Kolejnym zadaniem był udział w kreatywnych warsztatach plastycznych. Dzieci stworzyły piękne wirujące motylki, które zabrały do domu. Dodatkową atrakcją podczas wycieczki były zwierzęta hodowlane. Wszyscy mogli zobaczyć je z biska, pogłaskać i nakarmić. Po wspólnie spędzonej zabawie nadszedł czas na degustację przepysznych gofrów. To był wyjątkowy dzień z licznymi atrakcjami przyjemnościami.