Dzieci ze świetlicy szkolnej na holu szkoły występują przed rodzicami i nauczycielami.

Dziecięca radość, przenosi góry, pokonuje smutki… Te słowa przyświecały uroczystości z okazji Dnia Świetliczaka, która odbyła się 9 czerwca w czwartek. Świętowaliśmy, ale też była to doskonała okazja do podsumowania relacji społeczności świetlicowej. W pierwszej części uczniowie zaprezentowali się w programie artystycznym, w drugiej zaś uczestniczyli w zabawie. Dzięki zaangażowaniu rodzica, pani Marty Komolubi – Smolarczyk z "Wyspa Frajdy" z Żukowa przygotowaliśmy dzieciom niespodzianki. Były bańki mydlane, brokatowe tatuaże, konkurencje sportowe. Dzieci były pełne radości. Dziękujemy rodzicom, że tak licznie towarzyszyli swoim dzieciom. To był niezwykły dzień dla Świetliczaków - Super Dzieciaków!