Dzieci z oddziałów przedszkolnych (5 latki) siedzą na podłodze wokół planszy z kropkami.

15 września obchodziliśmy Dzień Kropki, czyli święto kreatywności, pomysłowości oraz umacniania wiary we własne siły. Dzieci z oddziałów przedszkolnych od samego rana cieszyły się tym dniem, a nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Grupy poznały historię dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki małej kropce, uwierzyła w swoje możliwości. Historia ta uświadomiła dzieciom, że każdy z nas ma jakieś ukryte talenty czy zdolności. Panie z oddziałów przedszkolnych zorganizowały wiele ciekawych zabaw, które pomagały dzieciom odkryć ich talenty, poznać swoje mocne strony, pobudzić wyobraźnie i wspólnie się pobawić.