Dzieci z oddziałów przedszkolnych (zerówka) wykonują prace plastyczne przy stole w zagrodzie edukacyjnej.

We wtorek 4 października dzieci z zerówek wybrały się na wycieczkę do zagrody edukacyjnej "Sołtysówka" w Łapalicach. Przedszkolaki brały tam udział w warsztatach pt. "Od ziarenka do bochenka". Na zajęciach dzieci poznały proces powstawania mąki oraz miały możliwość przygotowania ciasta do bułeczek, które samodzielnie wykonały. Dzieci poznały różne zwierzęta, które mieszkają na wsi, mogły karmić je zieloną trawką. Wykonały piękne jeże z ziemniaków, goździków i wykałaczek oraz ziemniaczane pieczątki. Na zakończenie tak cudownego dnia dla każdego uczestnika była porcja frytek. Dzieci wróciły z pięknymi pamiątkami i uśmiechami na twarzy.