Dziewczynki z oddziałów przedszkolnych (zerówka) prezentują z dyplomami do zdjęcia.

Dzieci z zerówek szczególny Dzień Dziewczynek świętowali we wtorek, 11 października. W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło niespodzianek, upominków oraz wspaniałej zabawy. Każda dziewczynka otrzymała prezent oraz dyplom "Super Dziewczynka". Chłopcy składali dziewczynkom życzenia, śpiewali "Sto lat". Panie nauczycielki przypominały, że szacunek i uprzejmość należą się dziewczynkom każdego dnia, nie tylko od święta. Oprócz życzeń, śpiewów, były oczywiście pląsy i zabawy. Dużo emocji i radości dostarczyły dzieciom quizy na temat ulubionych dziewczęcych zabawek i bajek. Dzień dziewczynek dostarczył dzieciom dużo wrażeń, śmiechu i radości, a każda dziewczynka na pewno poczuła się wyjątkowo.