Uczennice (Dorota Klasa i Alicja Marszk) z dyplomami prezentują się do zdjęcia.

Dnia 5 listopada odbył się VI Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej w Baninie. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Zofia Klasa z klasy 3c oraz Alicja Marszk z klasy 5a. Obie uczennice zdobyły II miejsca w swoich kategoriach wiekowych (II - III oraz IV - V). W wykonaniu Zosi można było usłyszeć pieśń "Ojczyzno ma", a w wykonaniu Alicji pieśń "Dziś idę walczyć mamo". Do konkursu przystąpiło 30 uczniów z naszego powiatu. Celem konkursu było uświetnienie obchodów Święta Niepodległości, popularyzacja piosenek patriotycznych wybranych z dorobku kultury polskiej, kształcenie uczuć patriotycznych, odkrywanie talentów wokalnych oraz motywowanie do ich rozwijania, a także wymiana doświadczeń artystycznych.

Bardzo gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów!