Dzieci z oddziałów przedszkolnych (3 latki) przebrane za postacie z bajek wraz z wychowawczynią prezentują się do zdjęcia.

W dniu 7 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły "Dzień Postaci z Bajek". Z tej okazji wszystkie maluchy przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje. Nie zabrakło więc: księżniczek, Myszki Miki, Spider-Mana, Kota w butach, Królewny Śnieżki i wielu innych bajkowych postaci. Podczas zabaw przedszkolaki wykazały się znajomością treści bajek, tych znanych i mniej znanych, m.in. dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajkę po rekwizycie oraz po przeczytaniu fragmentu książki. Były też muzyczne zgadywanki bajkowe, zabawy ruchowe oraz prezentacja dziecięcych bajkowych przebrań. Nasze przedszkolaki bardzo dobrze znają bajki i świetnie radziły sobie z zadaniami.