Uczniowie klasy 8b siedzą na materacach w sali lekcyjnej.

W nocy z 18 - 19 listopada uczniowie klasy 8b spędzili noc w szkole. Był to wieczór pełen atrakcji. Po przygotowaniu sali, uczniowie mieli okazję do wspólnej zabawy. Przynieśli ulubione gry planszowe i karciane. Następnie posilili się zamówioną wprost do szkoły pizzą. Najbardziej wyczekiwaną atrakcją była zabawa w chowanego. Światła w szkole zostały zgaszone, a uczniowie uzbrojeni w latarki dzielnie szukali swoich kolegów i koleżanek ukrytych w najróżniejszych zakamarkach szkoły. Na koniec wieczoru odbył się seans filmowy.

Noc w szkole była wspaniałą okazją do integracji uczniów, pogłębiania przyjacielskich relacji, umocnienia więzi ze szkołą (miejscem beztroskiego dzieciństwa), a także formą ciekawie spędzonego czasu wolnego.