Dzieci z oddziału przedszkolnego (3 latki) prezentują się do zdjęcia na gazetce z okazji 11 listopada.

Poprzedni tydzień w Grupie Pszczółki Mai upłynął pod hasłem Polska – moja ojczyzna. Kształtowanie postawy patriotycznej u najmłodszych przedszkolaków rozpoczęły się od poznania historii naszej Ojczyzny, jej symboli i najważniejszych dla Polski miejsc oraz wydarzeń. W czasie zajęć dzieci poznały sylwetki znanych Polaków, wysłuchały hymnu Rzeczypospolitej Polskiej i poznały wybrane legendy Polskie. Przedszkolaki wspólnie wykonały Kodeks Małego Patrioty oraz plakat przedstawiający najsławniejszych polskich pisarzy, artystów, naukowców i sportowców. W czwartek 10 listopada odbyło się podsumowanie tygodnia. W przededniu Święta Niepodległości wszyscy przybyli do przedszkola w strojach galowych, każdemu dziecku została przypięta, wykonana podczas zajęć biało – czerwona kokarda. Dzieci obejrzały film edukacyjny "Polak Mały", który podsumował zdobytą w czasie zajęć wiedzę.