Dzieci z oddziału przedszkolnego prezentują się do zdjęcia z Kubusiem Puchatkiem.

Koniec listopada był dla naszych przedszkolaków bardzo wesoły i pełen niespodzianek. Największą niespodzianką była wizyta Kubusia Puchatka, czyli misia, który jest chyba najbardziej kochanym przez dzieci misiem na całym świecie. Wspólnie z Kubusiem przedszkolaki wzięły udział w tanecznej paradzie, zabawach zręcznościowych, oraz gimnastyce przy muzyce. Nie zabrakło uścisków i gorących przytulasów, którymi Kubuś obdarował dzieci. Był to dzień pełen wrażeń, gwaru i radości. Dzień, który na pewno na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków, bo przecież pluszowy miś, to nie tylko zabawka, niezastąpiona przy zasypianiu przytulanka, ale to przede wszystkim najlepszy przyjaciel każdego dziecka, towarzysz wspólnych zabaw oraz wszystkich smutków i radości.