Kalina Szostek (7a) pynie na desce windsurfingowej po jeziorze.

2 grudnia miało miejsce Uroczyste Zakończenie Sezonu 2022 oraz podsumowanie Pucharu Polski Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu. Zostały na nim wręczone puchary i dyplomy dla najlepszych zawodników w poszczególnych klasach i kategoriach wiekowych.

Uczennica naszej szkoły Kalina Szostek z klasy 7a wygrała klasyfikację generalną i zdobyła Puchar Polski w klasie Formuła Windsurfing Foil w kategorii dziewcząt poniżej 15 lat. Oprócz tego zajęła też drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w klasie Techno293 6,8 w kategorii dziewcząt poniżej 15 lat. Brawo!!!

Dla Kaliny był to sezon w którym żegnała się z tradycyjną deską windsurfingową i klasą Techno293 i rozpoczynała rywalizację w nowej "latającej" klasie Formuła Windsurfing Foil na desce z hydroskrzydłem. I był to jak widać sezon bardzo udany. Dzięki wynikom osiągniętym w tym roku Kalina została powołana przez Polski Związek Żeglarski do Kadry Narodowej Żeglarzy na sezon 2023. Gratulacje!