Zdjęcie konkursowe przedstawiające wiewiórkę, wykonane przez ucznia.

Na przełomie października i listopada w ramach międzynarodowego projektu edukacyjnego "Z kulturą mi do twarzy", zorganizowano szkolny konkurs fotograficzny pt. "Złap chwilę – jesień w obiektywie". Celem konkursu było uwrażliwienie na piękno otaczającego nas świata, poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego oraz popularyzowanie twórczości fotograficznych. Przedmiotem było zdjęcie ukazujące wybrany jesienny motyw przyrodniczy lub inny ciekawy obraz jesieni uchwycony w obiektywie. Wybór nie był łatwy, ponieważ wszystkie zdjęcia były zachwycające. Komisja wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach:

kategoria klas 1 – 3:

• 1 miejsce – Marcel Ciechanowski (1c), Wiktoria Kąkol (3c)
  • 2 miejsce – Milena Węsiora (3c), Łucja Tutkowska (3b)
  • 3 miejsce – Leon Konkol (1c), Szymon Konkol (3c)
  • wyróżnienie – Maja Dąbrowska (2b), Angie Piotrowska (3a)

kategoria klas 4 – 8:

• 1 miejsce – Marta Kruszyńska (4a)
  • 2 miejsce – Lena ciechanowska (7b), Krystian Wróbel (8c)
  • 3 miejsce – Maja Konkol (6a)
  • wyróżnienie – Julia Kasperek (6a), Oliwia Lehmann (5a)

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział w konkursie!