Uczniowie klasy 3c wraz z rodzicami siedzą przy stolikach i wykonują ozdoby świąteczne.

W poniedziałek 19 grudnia w klasie 3c odbyły się warsztaty świąteczne pt. "Każdy może zostać Świętym Mikołajem". Zajęcia poprowadziły p. Monika Młyńska z Biblioteki Szkolnej wraz z wychowawczynią klasy p. Lucyną Leman – Kiedrowską. Zaproszeni zostali członkowie rodzin uczniów, którzy licznie przybyli by spędzić czas ze swoimi pociechami. Na początek wszyscy wysłuchali opowieści o Mikołaju z Mirry, zapoznali się z piosenką świąteczną dotyczącą tematu, a następnie zabrali się za wspólne robienie mydełek metodą decoupage. Radość dzieci z czasu spędzonego z mamą, tatą czy babcią była ogromna i dała dużą satysfakcję. Dzieci przekonały się, że to co naprawdę się liczy, to okazanie troski i miłości drugiemu człowiekowi. To zawsze procentuje, a czas spędzony razem jest bezcenny. Na koniec warsztatów każdy uczeń zabrał ze sobą własnoręcznie wykonane i zapakowane mydełko, które mógł podarować komuś bliskiemu.