Dzieci z oddziałów przedszkolnych prezentują się do zdjęcia na korytarzu oddziałów przedszkolnych.

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję"

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Również w naszych oddziałach przedszkolnych upłynął na wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki, bawiły się przy wesołej muzyce dla dzieci, robiły Walentynki dla koleżanki / kolegi. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, wyklejanek, laurek i przepięknych prac. Dzieci prowadziły rozmowy okolicznościowe z nauczycielem "Co to jest miłość?", "Jak okazujemy miłość?", "Co jest symbolem Walentynek?", "W jaki sposób świętujemy to pełne miłości święto?". Dzieci z tego dnia wyniosły bardzo duży przekaz, mianowicie to, iż kochać należy nie tylko od święta, ale także na co dzień, to że nawet małe rzeczy i uczynki mogą sprawić drugiej osobie wiele radości. Dzień Walentynkowy z pewnością można zaliczyć do udanego co widać na zdjęciach. Dzieci w radosnych humorach wróciły do domu żeby okazywać miłość swoim najbliższym.