Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) wraz z wychowawczynią, trenerem AMS oraz postacią AMSika prezentują się do zdjęcia.

Dnia 15 lutego w oddziałach przedszkolnych mogliśmy gościć niezwykłego gościa - Amsika, który wraz z panem Karolem udzielili naszym przedszkolakom bardzo ciekawej i pouczającej lekcji zdrowego odżywiania. Podczas warsztatów omówione zostały zasady prawidłowego żywienia i przykłady zdrowych owocowych dań. Dzieci dowiedziały się, jak komponować owocowe posiłki, jakich wyborów żywieniowych dokonywać podczas zakupów z rodzicami oraz jakie przekąski wybierać. Poznały różne rodzaje owoców, ich pochodzenie i oczywiście smak. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem uczestniczyły w zajęciach. W części kulinarnej dzieci brały udział w przygotowaniu owocowych, pysznych soków, po czym odbyła się ich wspólna degustacja. Tego dnia dzieci miały okazję nie tylko poznać nowe smaki, ale także rozwinąć swoje słownictwo kulinarne i wiedzę na temat ważnych dla nas witamin. To była bardzo interesująca i niezwykle radosna lekcja. Teraz nasze przedszkolaki z pewnością wiedzą, co należy jeść, by być zdrowym i silnym.

Państwu Dominice i Karolowi Nowakowskim oraz Amsikowi bardzo dziękujemy za wizytę!