Dzieci z oddziałów przedszkolnych bawią się na korytarzu oddziałów przedszkolnych.

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień, często wyczekiwany przez bardzo długi czas. Atrakcja ta, dostarcza dzieciom bardzo dużo radości, jest dla nich wielkim przeżyciem. Tak też było w naszych oddziałach przedszkolnych oraz zerówkowych. 17 lutego już od rana pojawiały się w oddziałach przedszkolnych kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać księżniczki, wróżki, motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, Czarną Panterę, nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci. Wystrój holu przedszkolnego oraz sal, wprowadził przedszkolaki w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm porywającej do tańca muzyki. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały "salę balową". Tak udany dzień przedszkolaki będą wspominać przez bardzo długi czas.