Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) siedzą na podłodze i oglądają pomoce dydaktyczne.

W roku szkolnym 2022 / 2023 po raz kolejny dzieci z oddziałów przedszkolnych przystąpiły do programu "Kubusiowi Przyjaciele Natury". Jest to największy ogólnopolski program edukacyjny o tematyce ekologicznej dla przedszkoli, organizowany przez  firmę Kubuś. Celem programu jest zapoznanie dzieci z zasadami życia w zgodzie z naturą: nauka podstawowych zasad ochrony środowiska, recyklingu, szacunku do roślin i zwierząt, a także dbałości o właściwe odżywianie oraz aktywne spędzanie czasu. W tegorocznej edycji znajdują się także tematy dotyczące zmian klimatycznych. Po przeprowadzeniu zajęć nasza placówka nabywa prawo do posługiwania się Certyfikatem "Kubusiowi Przyjaciele Natury".