Uczniowie z klasy 1 kroją pieczarki podczas warsztatów kulinarnych.

13 marca klasy pierwsze odwiedziły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sławkach, które w ramach Międzynarodowego Programu Edukacyjnego "Z kulturą mi do twarzy" przeprowadziły warsztaty kulinarne. Celem zajęć było zainteresowanie uczniów sztuką kulinarną oraz radość i satysfakcja ze spędzonego razem czasu. Wspólne pieczenie pizzy wywołało szeroki uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych. Od pierwszych minut warsztatów uczniowie z ogromnym zaangażowaniem zabrali się do pracy, obserwowali jak cukier rozpuszcza drożdże, wyrabiali ciasto, kroili dodatki. Najbardziej wyczekiwanym momentem była degustacja własnoręcznie przygotowanej pizzy. To były bardzo ciekawe zajęcia, które pomogły odkryć niejeden talent kulinarny. Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Sławkach dziękujemy za poświęcony czas i bardzo wartościowe warsztaty.