Dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówka 02) wraz z wychowawczynią i postacią Marzanny prezentują się do zdjęcia.

21 marca wszystkie dzieci z zerówek świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia dzieci przyszły ubrane na kolorowo. Zerówkowicze do tego dnia przygotowywali się wcześniej. Przygotowały głośne instrumenty, które same zrobiły oraz stworzyli Panią Marzannę. "Marzanno, Marzanno Ty zimowana Panno, do wody Cię wrzucamy i WIOSNĘ witamy!" z tym hasłem dzieci wyruszyły na przygodę. Mimo wielu atrakcji, najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna, którą następnie pożegnaliśmy według tradycji. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre. Wszyscy już niecierpliwie wyglądamy wiosny, czekamy na cieplejsze dni, budzącą się do życia przyrodę.