Uczniowie uczestniczący w Konkursie Biblijnym prezentują się do zdjęcia.

Jak co roku, nasi uczniowie wzięli udział w XXII Wojewódzko – Metropolitalnym Konkursie Biblijnym im. Sł. Bożego kard. Augusta Hlonda organizowanym przez Akcję Katolicką Archidiecezji Gdańskiej i Fundację "Słowo". Tematem przewodnim była – Ewangelia wg św. Mateusza. W eliminacjach szkolnych z klas V – VI wzięło udział 14 uczniów, którzy rozwiązywali test składający się z 27 zadań zamkniętych i otwartych, natomiast 27 uczniów z klas VII – VIII, zmagało się z testem zawierającym 30 pytań. W kategorii plastycznej w klasach 1 – 4 swoje prace konkursowe zgłosiło 24 uczniów. Do dalszego etapu rejonowego zakwalifikowały się następujące osoby wyłonione przez Szkolną Komisję Konkursową, która przyznała następujące miejsca:

Kategoria klas 7 – 8:

 1. Krystian Wróbel (8c)
 2. Antonina Kwidzińska (8c)
 3. Piotr Wesołowski (7a)
 4. Konrad Reszka (7a)

Kategoria klas 5 – 6:

 1. Laura Wróbel (5b)
 2. Agata Bednarczyk (5b)
 3. Przemysław Warmowski (5a)

Kategoria klas 1 – 4, prace plastyczne:

 1. Maja Dąbrowska (2b)
 2. Daria Rynek (4b)
 3. Marta Kuczyńska (4a)
 4. Zofia Klasa (3c)

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i dziękujemy za zaangażowanie!