Dzieci z oddziału przedszkolnego (3 - latki) prezentują się do zdjęcia wraz z przygotowanymi pracami plastycznymi.

W minionym czasie dzieci z oddziału przedszkolnego "Pszczółka Maja" z zapałem przygotowywały się do zbliżających się Świat Wielkanocnych. Przedszkolaki dowiedziały się, jakie zwyczaje związane są ze Świętami Wielkanocnymi oraz które zwierzęta i rośliny są ich symbolem. Dzieci miały okazję utrwalić wiadomości na temat technik ozdabiania jajek wielkanocnych, dekorowania koszyczka wielkanocnego, przygotowywania święconki. Cała grupa z radością uczestniczyła w zabawach badawczych i ruchowych. Dzieci wspólnie układały rytmy z kolorowych jajek i dokonywały klasyfikacji kartek świątecznych. Na podsumowanie zajęć wykonaliśmy piękne prace plastyczne wykonane różnymi technikami.