Finaliści Przedmiotowych Konkursów Kuratoryjnych prezentują się do zdjęcia.

Po przejściu przez kolejne etapy przedmiotowych konkursów kuratoryjnych troje uczniów z naszej szkoły przystąpiło do finału wojewódzkiego. Po wielu żmudnych przygotowaniach, czasie spędzonym na nauce, ogromnym stresie związanym z samym przebiegiem kolejnych etapów konkursu oraz długim oczekiwaniem na upragniony rezultat, uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kartuzach, mogli z radością i satysfakcją odnaleźć swoje imiona i nazwiska wśród finalistów Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych. Jest nam bardzo miło poinformować, że:

• Oliwia Mielewczyk (8c) uzyskała tytuł finalisty Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Informatyki,
  • Antoni Sikorski (8a) uzyskał tytuł finalisty Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Geografii,
  • Piotr Wesołowski (7a) uzyskał tytuł finalisty Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Geografii.

Finalistom ogromnie gratulujemy, dziękujemy za włożoną pracę i poświęcony czas oraz życzymy dalszych sukcesów!