Uczeń Konrad Reszka (7a) siedzi przy stole w sali informatyki podczas zajęć "Algorytmika i programowanie".

Uczniowie z grupy algorytmicznej wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie "Programuję z Pixblocks". Jest to 5 edycja największego szkolnego konkursu programistycznego w Polsce, który rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych, a jego głównym celem jest sprawdzenie kompetencji uczniów w zakresie programowania wizualnego oraz w języku Python. Po przejściu tzw. etapu rozgrzewkowego oraz eliminacji szkolnych do finału ogólnopolskiego przeszedł Konrad Reszka z klasy 7a. 15 marca odbył się finał ogólnopolski. Konrad zajął 106 miejsce na ponad blisko 3000 uczestników w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy udziału i życzmy kolejnych informatycznych sukcesów!