Dyplom Nikodema Januszewskiego (8d) - 10 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Historii "Olimpus – sesja zimowa".

16 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Historii "Olimpus w sesji zimowej". Konkurs jest przeznaczony dla uczniów z klas IV – VIII szkoły podstawowej i ma zasięg ogólnopolski. Test olimpiady składa się z 30 pytań i podanych do nich 4 odpowiedzi. W testach z sesji zimowej tylko jedna z podanych odpowiedzi może być poprawna. Olimpiada z historii sprawdza wiedzę uczniów w zakresie znajomości najważniejszych wydarzeń historycznych Polski i świata. Pozwala również urozmaicić zajęcia lekcyjne oraz stanowi zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Uczniem, który uzyskał najlepszy wynik z naszej szkoły jest Nikodem Januszewski (8d) – zajął 10 miejsce w rankingu ogólnopolskim.