Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) siedzą przy stoliku i wykonują pracę plastyczną za pomocą czekolady.

12 kwietnia swoje święto obchodzi ulubiona słodkość małych i dużych – czekolada! Dzieci z grupy Misia Uszatka uczciły ten dzień z przyjemnością. Była to okazja aby zobaczyć, powąchać, dotknąć, a przede wszystkim spróbować czekoladę. Dzieci dowiedziały się z czego powstaje czekolada oraz co jest jej głównym składnikiem. Przedszkolaki poznały także jak wygląda proces tworzenia czekolady i gdzie jest stosowana. Wykonały pracę plastyczną – malowały palcami, jednak zamiast używania farb użyły słodkiej czekolady. Na koniec odbyło się smakowanie owoców, które były maczane w czekoladzie i smakowane.