Ratownik podaje koło ratunkowe uczniowi podczas warsztatów dla uczniów z klas 3 "Bezpieczne wakacje nad wodą".

W dniu 25 kwietnia uczniowie klas trzecich wzięli udział w warsztatach z profilaktyki bezpieczeństwa i zachowania się w wodzie pod hasłem "Bezpieczne wakacje nad wodą". Zajęcia przeprowadzone zostały przez pracownika Akademii Pływania Marlin. Uczniowie podczas spotkania chętnie zadawali pytania i uczestniczyli w pokazach z ratownictwa. Warsztaty te pozwoliły trzecioklasistom usystematyzować i poszerzyć wiedzę w zakresie omawianych zagadnień oraz poznać sprzęt używany podczas akcji ratowniczych. Na koniec każdy uczestnik otrzymał informator dotyczący różnego typu zajęć i obozów sportowo – rekreacyjnych oferowanych przez Akademię Pływania Marlin.