Karma zebrana dla schroniska dla zwierząt "Promyk".

Dnia 19 maja zakończyliśmy trwającą od dwóch tygodni akcję zbiórki karmy dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska "Promyk" w Gdańsku. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy empatii wobec zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na apel i wzięło udział w prowadzonej akcji. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom z naszej szkoły. Z całego serca dziękujemy wszystkim przedszkolakom i rodzicom za włączenie się do akcji i okazaną pomoc. W dniu 20 maja zebrana karma została przekazana do schroniska.

Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk! Dziękujemy wszystkim!