Laureaci X Multimedialny Konkurs Języka Angielskiego "The World of English" prezentują się do zdjęcia wraz z organizatorkami i dyrektorem szkoły p. Piotrem Kloczkowskim.

W środę, 31 maja odbył się jubileuszowy X Multimedialny Konkurs Języka Angielskiego "The World of English". Do rywalizacji stanęło 18 uczniów z dziesięciu szkół powiatu kartuskiego. Organizatorami konkursu były p. Lidia Jończak i p. Dorota Klasa. Konkurs został objęty patronatem Burmistrza Kartuz p. Mieczysława Grzegorza Gołuńskiego. W tej edycji gościliśmy szkoły podstawowe z Chmielna, Sierakowic, Kiełpina, Kartuz, Miechucina, Grzybna, Szymbarku i Łapalic. Celem konkursu jest propagowanie i promowanie nauki języka angielskiego, poprzez czytanie lektur, poznawanie kultury krajów anglojęzycznych oraz wykorzystanie technologii multimedialnej w nauce. Konkurs miał formę testu, który uczestnicy rozwiązywali na komputerach. Laureatami tegorocznej edycji zostali:

kategoria – klasy 7:

  1. miejsce – Konrad Złoch z SP 5 Kartuzy
  2. miejsce – Nadia Lejkowska z SP 2 Sierakowice
  3. miejsce – Martyna Kruszyńska z ZKiW Szymbark

kategoria – klasy 8:

  1. miejsce – Tobiasz Nader z SP Grzybno
  2. miejsce – Antonina Kwiecień z SP Chmielno
  3. miejsce – Karolina Kruszyńska z SP Miechucino

Laureatom bardzo serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i zapraszamy do rywalizacji za rok!