Dzieci z oddziału przedszkolnego (3 - latki) wraz z wychowaczynią prezentują się do zdjęcia przed wejściem na Komendę Policji w Kartuzach.

Z okazji Dnia Dziecka dzieci z grup: "Pszczółka Maja", "Miś Uszatek" i "Bolek i Lolek" wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach. W trakcie wizyty maluchy zwiedziły budynek komendy oraz zobaczyły z bliska, jak pracują policjanci. Funkcjonariusze opowiedzieli przedszkolakom o służbie w policji, jej ważnej roli oraz zadaniach realizowanych na rzecz bezpieczeństwa. Zaprezentowali umundurowanie i wyposażenie policjanta. Odpowiadali także na wiele pytań dotyczących ich służby. Ogromną atrakcją dla maluchów był pokaz policyjnego radiowozu i motocykla. Na zakończenie spotkania, każde dziecko otrzymało odblaskową opaskę oraz słodki upominek. To był bardzo miły dzień!