Uczniowie z klasy 1 karmią kozę w gospodarstwie agroturystycznym w Garczu.

W dniu 13 czerwca uczniowie klasy 1b i 1c wzięli udział w wyjeździe integracyjnym do Gospodarstwa Agroturystycznego "Chata na Zielonym Wzgórzu" w Garczu. Na miejscu czekały liczne atrakcje przygotowane w sześciu różnych strefach. W strefie kulinarnej uczniowie mieli możliwość upieczenia swojej pizzy w piecu chlebowym. W strefie artystycznej tworzyli piękne prace z zebranych kwiatów. W kolejnym miejscu karmili zwierzęta oraz szukali darów natury w obejściu. W pozostałych strefach korzystali m.in. ze strefy relaksu i wypoczynku oraz sali gier i zabaw. Dzieci od pierwszych minut pobytu zauroczyły się pięknem otaczającej ich natury oraz miejscem. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że chętnie tutaj wrócą w przyszłym roku szkolnym.

To był wspaniale spędzony czas!