"Bajka o sennej nutce" to tytuł kolejnego spektaklu przygotowanego przez zespół teatralny Świetliki. Tym razem mali aktorzy, bo to uczniowie klasy 2b, pod czujnym okiem opiekunki p. Gabrieli Jankowskiej wprowadzili widzów w świat muzyki. Każdy na chwilę mógł przenieść się do filharmonii, opery, czy do miejsca, w którym rozbrzmiewa muzyka nowoczesna. Główna bohaterka spektaklu Nutka Fa została wyrzucona z filharmonii, ponieważ przesypiała koncerty. Zaczęła wędrować po świecie szukając pomocy. Znalazła się w parku, odwiedziła lekarza, dotarła do stroiciela fortepianów i kompozytora. Niestety nikt nie umiał jej pomóc. Aż pewnego dnia spotkała przyjaciela, z którym postanowiła wrócić do filharmonii. Niezwykła siła przyjaźni pokonała senność z jaką zmagała się nutka i sprawiła, że główna bohaterka ponownie mogła spełniać swoje marzenia w filharmonii. Doskonały ruch sceniczny, trafnie dobrana muzyka, śpiew i taniec Świetlików sprawił, że publiczność poczuła się jak w prawdziwym teatrze. Ten niezwykły muzyczny spektakl mieli okazję zobaczyć przedszkolaki, uczniowie z klas 0 – 3 i rodzice występujących uczniów.