Dzieci z oddziału przedszkolnego (3 - latki) prezentują się do zdjęcia przy planszy ze strojem kaszubskim.

W bieżącym roku szkolnym dzieci z oddziału przedszkolnego Pszczółka Maja uczestniczyły w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała" organizowanym przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi, którego autorką jest p. Ludmiła Fabiszewska. Celem projektu było: kształtowanie postaw patriotycznych dzieci i młodzieży, szacunku do własnego państwa, poczucia tożsamości narodowej oraz uwrażliwienie na historię, folklor i tradycje Polski, jak również dostrzeganie wartości dorobku polskiej nauki i kultury. Do głównych założeń należało także uwrażliwienie najmłodszych na piękno języka polskiego, zachęcanie do posługiwania się poprawną polszczyzną, a także budzenie empatii wobec innych ludzi, kształtowanie umiejętności dostrzegania potrzeb innych i niesienia pomocy. Realizacja działań projektowych polegała na wykonaniu minimum 20 zadań z siedmiu bloków tematycznych. Nasze przedszkolaki wspaniale poradziły sobie z podjętym wyzwaniem, w nagrodę otrzymały Certyfikat Małego Patrioty potwierdzający ich udział w Projekcie.