Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) stoją podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022 / 2023.

21 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oddziałów 3, 4 i 5 – latków. Zakończenie roku przedszkolnego to wyjątkowy moment, który warto celebrować i podsumować wspólnie z dziećmi. To okazja do refleksji nad osiągniętymi postępami, dzielenia się radością z dokonanych sukcesów i wspomnieniami z minionego roku. Dzieci z grupy "Bolka i Lolka" wraz z wychowawcą zaprezentowały krótki program artystyczny, pięknie recytując wiersze, a wszystkie dzieci wspólnie zaśpiewały wakacyjną piosenkę. Pan dyrektor Piotr Kloczkowski wraz z p. wicedyrektor Małgorzatą Jaworowską podziękowali dzieciom za ten wspaniały rok i życzyli bezpiecznych, słonecznych wakacji. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały książeczki oraz dyplomy.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i wycieczek szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach. Życzymy udanych wakacji!