Uczniowie klas 3 prezentują część artystyczną podczas zakończenia roku szkolnego 2022 / 2023.

Na ten dzień czekali wszyscy. Uroczyste pożegnanie uczniów na czas wakacji rozłożone zostało na kilka apeli. Najpierw ze szkołą pożegnali się uczniowie klas VIII, którzy w części artystycznej żegnali swoich wychowawców i nauczycieli. W ciepłych słowach podsumowali swój pobyt w szkole. Były podziękowania, łzy i czas na refleksję. Również uczniowie klas I – VII byli pełni emocji, bo jak zwykle na dużą grupę uczniów czekały nagrody, wyróżnienia za wzorową naukę i zachowanie. Również emocji nie zabrakło w grupie najmłodszych, którym dodatkowo towarzyszyli licznie rodzice. Gratulujemy uczniom sukcesów!

Uśmiechnięte buzie, łzy wzruszenia naszych uczniów pożegnały szkołę na okres wakacyjny, bo przecież wakacje należą się również szkole. Wszystkim: i tym najmłodszym, starszym uczniom oraz dyrekcji, nauczycielom, personelowi administracji i pozostałym pracownikom szkoły życzymy udanych, pełnych wspaniałych przygód i odpoczynku wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!