Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) wraz z opiekunką podczas wycieczki do Costerina Park w Kościerzynie prezentują się do zdjęcia.

Dnia 22 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych Pszczółka Maja, Miś Uszatek oraz Bolek i Lolek wybrały się na wycieczkę sportowo – rekreacyjną do Centrum Rozrywki Costerina Park w Kościerzynie. Pod okiem instruktorów każdy z uczestników mógł sprawdzić swoje umiejętności sprawnościowe, zagrać w minigolfa oraz bule. Dla naszych przedszkolaków ta część wycieczki okazała się wspaniałą zabawą i nie lada wyzwaniem. W trakcie zajęć dzieci zamieniły się w "małych konstruktorów", dzięki czemu miały okazję do rozwijania swoich umiejętności i wyobraźni, podczas wspólnego tworzenia ciekawych konstrukcji z drewnianych klocków. Dodatkową atrakcją wyjazdu okazały się warsztaty sensoryczne, podczas których dzieci poczuły się jak prawdziwi poszukiwacze skarbów, na własnej skórze mogły odczuć emocje związane z poszukiwaniem bursztynu. Na zakończenie wyjazdu dla wszystkich uczestników przygotowano pyszną niespodziankę w postaci lodów. Nasze przedszkolaki wspaniale się bawiły, spędzając czas na świeżym powietrzu i integracji. Podsumowując wycieczkę zgodnie uznaliśmy, że dla wszystkich uczestników był to bardzo ciekawy, emocjonujący i pełen wrażeń dzień, który z pewnością będziemy długo wspominać.