Uczniowie z pocztu sztandarowego stoją podczas apelu z okazji inauguracji roku szkolnego 2023 / 2024.

"Cześć!, Super!, Dobrze cię widzieć!, Jak minęły wakacje?" – takie i inne okrzyki dzisiaj można było usłyszeć na korytarzach szkolnych i w klasach lekcyjnych, a to dlatego, że dzisiaj nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023 / 2024. Uczniowie, ich rodzice zostali ciepło powitani przez dyrekcję naszej szkoły podczas uroczystych apeli, odpowiednich dla grup wiekowych. Młodzież została poinformowana przez pana dyrektora Piotra Kloczkowskiego oraz pana wicedyrektora Andrzeja Karczewskiego o zmianach jakie nastąpiły po wakacjach, czyli poznali nowych nauczycieli i wychowawców. Następnie udali się do klas ze swoimi wychowawcami, aby zapoznać się z planem lekcyjnym, przypomnieć tragizm 1 września 1939 roku i uczcić pamięć tych, co polegli. Uczniowie zapoznali się także z tym, co niezbędne do rozpoczęcia lekcji w obecnym tygodniu.

Pierwszy dzwonek zabrzmiał, więc kochana brać uczniowska, czas wziąć się do nauki, ale w wolnych chwilach czar wakacyjnych wspomnień niech jeszcze trwa!