Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) siedzą przy stoliku i wykonują pracę plastyczną związaną z Dniem Kropki.

Dnia 15 września dzieci z oddziałów przedszkolnych wspólnie świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki. Głównym celem tego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia oraz działania. Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Na zajęciach poznaliśmy genezę Dnia Kropki. Uważnie wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności i talenty. W ten dzień również dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie, nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu: są w kropkach biedronki, w koronie króla, a nawet zdobią kapelusz muchomora. Każda z grup ten dzień spędzała aktywnie poprzez różnorodne zabawy ruchowe, matematyczne, a także plastyczne. Było niezwykle kolorowo i radośnie!