Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) prezentują się do zdjęcia w fotoramce.

"Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień już kończy się
od najmłodszego aż po starszaka wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to znakomita okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków. W tym dniu i w naszych oddziałach przedszkolnych było bardzo wesoło. W każdej sali rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar dzieci. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły w swoich salach i na placu przedszkolnym. Panie zorganizowały dla dzieci mnóstwo różnych ciekawych zabaw, np.: torów przeszkód, zabaw z chustami animacyjnymi, zabaw ruchowych czy plastycznych. Było wesoło i kolorowo. Szczęście, radość i niezapomniane chwile udało się uwiecznić, zapraszamy do galerii zdjęć.

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają!!!