Uczniowie klasy 2c wraz z workami na śmieci prezentują się do zdjęcia.

Od lat nasza szkoła aktywnie włącza się w światową akcję "Sprzątanie Świata". Akcja ta polega na porządkowaniu miejsc, w których mieszkamy, uczymy się i pracujemy. Celem takich akcji jest wykształcenie u dzieci nawyku dbałości o środowisko. Uczniowie z naszej szkoły wraz ze swoimi opiekunami, wyposażeni w worki i rękawiczki, wyruszyli w wyznaczone miejsca, by oczyścić je ze śmieci. Akcja przyniosła rezultat, gdyż nasi uczniowie zebrali leżące śmieci, wrzucili je w worki i sprawili, że wokół mamy czysto.

Bardzo dziękujemy młodzieży, że tak aktywnie przystępują do tego typu akcji, a środowisko zapewne odwdzięczy się im w najbliższej przyszłości. Przyjemnie będzie pójść do czystego parku, czy lasu na spacer lub przejść się czystymi uliczkami.