Trójka chłopców prezentuje się do zdjęcia w "fotobudce".

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. W naszej szkole świętowanie tego dnia na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych organizowanych przez Samorząd Uczniowski. Dziewczyny składały w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom oraz wręczały upominki. Jakie atrakcje czekały na naszych chłopców w tym roku? Bony do wykorzystania na zwolnienie z pracy domowej lub odpowiedzi ustnej, fotobudka Super Chłopak, wyjścia na pizzę lub zabawy sportowe na szkolnym boisku. Tego dnia chłopcy byli wyjątkowo eleganccy, odświętnie założyli krawaty. Chłopcy byli miło zaskoczeni. Dzień ten upłynął w miłej i pogodnej atmosferze.

My jeszcze raz składamy chłopcom najserdeczniejsze życzenia. Bądźcie zawsze uśmiechnięci. Bez Was nasza szkoła nie byłaby taka sama.