Uczniowie biorący w akcji "Sprzątamy dla Polski" prezentują się do zdjęcia.

4 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wydarzeniu "Sprzątamy dla Polski" organizowanym przez Stowarzyszenie "Dla Polski" objęte m.in. honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów p. Mateusza Morawieckiego, Ministra Edukacji i Nauki p. Przemysława Czarnka i Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.  Poprzez konkretne działanie zwracamy uwagę społeczeństwa na ważny temat, jakim niewątpliwie jest ochrona klimatu, postawa odpowiedzialności młodego pokolenia i dbałość o nasze lokalne środowisko. Zgodnie z intencją organizatorów wierzymy, że poprzez takie wydarzenia doprowadzimy do sytuacji, w której już niedługo każdy będzie wyrzucał odpady tam, gdzie powinien. To również symbol troski o naszą Ojczyznę.