Uczennice z klasy 7 prezentują układ patriotyczny podczas I Powiatowego Drużynowego Konkursu Historycznego w Szkole Podstawowej w Grzybnie.

Dnia 3 października w Szkole Podstawowej w Grzybnie odbył się konkurs poświęcony patronowi szkoły Leonowi Kąkolowi. Wzięło w nim udział 6 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe powiatu kartuskiego w tym nasza. Ich zadaniem było: w I etapie – rozwiązanie testu wiadomości online, w II etapie – rozwiązanie krzyżówki z hasłem oraz przedstawienie scenki pod hasłem "Wolność kocham i rozumiem". Jak przyznali sami jurorzy, uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą i pomysłowością, przez co ocena ich pracy nie należała do prostych. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, a zwycięskie drużyny dyplomy.