Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) stoją na scenie wraz z aktorem podczas spektaklu "Rubinowy Książe" na sali gimnastycznej.

Dnia 17 października dzieci oddziałów przedszkolnych i zerówek wzięły udział w spektaklu teatralnym pt. "Rubinowy Książę", realizowanym przez aktorów ze Studia Teatralnego KRAK-ART z Krakowa. Przedstawienie miało charakter interaktywny dzięki czemu, mali widzowie mieli możliwość wzięcia czynnego udziału w widowisku i wystąpienia na scenie. "Rubinowy Książę" to adaptacja jednej z mniej znanych baśni Wschodu. Córka szacha – Fatima w niezwykły sposób zostaje żoną Rubinowego Księcia. Jednak przez swoje natarczywe wścibstwo traci ukochanego. Dzięki prawdziwemu uczuciu odzyskuje męża. Musi jednak obiecać Królowi Wód – ojcu Księcia, że nigdy więcej nie będzie o nic niepotrzebnie wypytywać. Historia okazała się być bardzo pouczająca, a morał baśni przypomniał wszystkim, że nadmierna ciekawość, brak poszanowania dla czyichś sekretów i wścibstwo, mogą czasem zgubić. Spektakl, przeplatany orientalną muzyką z pewnością przybliżył naszym przedszkolakom egzotykę wschodu. Wielobarwne, piękne kostiumy i scenografia w pełni oddały baśniową atmosferę, a wesoło przedstawione wątki spektaklu zapewniły przedszkolakom dużo radości i dobrą zabawę.