Dzieci z oddziału przedszkolnego (4 - latki) prezentują się do zdjęcia z dyplomem wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "W przedszkolu super jest!".

Miło nam poinformować, że przedszkolaki z oddziału przedszkolnego Miś Uszatek otrzymały wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "W przedszkolu super jest!" organizowanym przez Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie. Konkurs polegał na wykonaniu pracy zbiorowej w formie komiksu przedstawiającego treść piosenki "W przedszkolu super jest!". Celem konkursu było rozwijanie zdolności i umiejętności artystycznych u najmłodszych, pobudzenie kreatywności i wyobraźni, kształtowanie umiejętności interpretacji utworu muzycznego, a także współdziałanie i integracja grupy. Bardzo cieszymy się z sukcesu naszych przedszkolaków i serdecznie im gratulujemy!